Distribuce

Pomůžeme vám s distribucí vašeho zboží - nabídneme vám efektivní řešení za rozumnou cenu
Disponujeme vlastními dopravními prostředky a výbornými vztahy s Českou poštou. Jsme tak schopni nabídnout atraktivní ceny a navrhnout optimální rozložení distribučních kanálů.

Vlastní vozový park

Při distribuci využíváme vlastních dopravních prostředků v jednotlivých přepravních kategoriích. Soustředíme se na přepravy rozměrově spíše menších zásilek, ale operativně jsme schopni zajistit i distribuci většího zboží.

Dobré vztahy s Českou poštou

Na základě našich zkušeností z oblasti distribuce jsme schopni dohodnout výhodné smlouvy s Českou poštou. Můžeme tak svým klientům nabídnout velmi atraktivní ceny, pokud tato distribuční síť je ta pravá.

Nejnižší přepravní náklady

Spolu se svými klienty se vždy snažíme sestavit distribuční síť tak, aby přepravní náklady byly co nejnižší. Řešení distribučních kapacit vždy sestavujeme s ohledem na spokojenost klienta.

Kompletace a instalace POS materiálů

Zajišťujeme také komplexní služby týkajícíc se tzv. POS (Points of Sale) materiálů. Na přání klienta POS materiály uskladníme, dopravíme na určená místa, instalujeme, odinstalujeme a dopravíme zpět k uložení do skladu. POS prvky mohou být netradiční - nafukovací stany, sloupy, oblouky apod. 

Vlastní kurýrní služba

Disponujeme také vlastní kurýrní službou. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Zaujala Vás tato nabídka?

Nezávazně nám napištenebo zavolejte:
+420 317 852 459

Proč spolupracovat s námi?

  • Pečlivost
  • Individuální přístup
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Flexibilita
  • Příznivé ceny

Reference